Loading…

Profesjonalny Serwis w Warszawie

Warszawa Profesjonalny Serwis Narzędzia Budowlane, RTV, AGD
Kontakt do Mechanika

Żona śp. Szewca Piotra znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowejŻona śp. Piotra Radomskiego, słynnego jaworznickiego Szewca Piotra, po utracie małżonka została sama ze wszystkimi zobowiązaniami oraz dwójką małych dzieci na utrzymaniu.

Pani Halina po utracie męża została z całą masą problemów, a jej sytuacja do łatwych nie należy. Piotr Radomski był jedynym żywicielem rodziny, po jego śmieci Pani Halina utrzymuje się już tylko ze świadczenia 500+ oraz świadczenia rodzinnego. Miała umowę o pracę, która jednak skończyła się w dniu narodzin ich drugiego dziecka.

Sytuacje pogarsza nieopłacony lokal. Gdy Szewc Piotr zaczął podupadać na zdrowiu i nie mógł być tak często w pracy, Państwo Radomscy przestali opłacać czynsz, wodę oraz prąd w lokalu, gdyż nie mieli na to środków finansowych. Dodatkowo sprawę komplikują kredyty zaciągnięte na poczet kupna sprzętu. Gdy więc doda się do siebie wszystkie zobowiązania i zaległości, dla żyjącej tylko ze świadczeń Pani Haliny sytuacja staje się podbramkowa.

Sprzedanie istniejącego sprzętu również nie jest tak oczywiste i proste jak się może wydawać. Kombajn szewski, łaciarka czy maszyna do szycia to sprzęt, na którego nie ma aż tak dużego popytu. Są to w końcu przedmioty specjalistyczne przeznaczone pod zawód szewca. Ewentualne znalezienie zastępstwa za śp. Piotra Radomskiego również proste nie będzie, zawód szewca to wyjątkowo trudny i trochę już zapomniany przez społeczeństwo zawód, a zastąpienie takiego specjalisty, jakim był mąż Pani Haliny jest wręcz niewykonalne.

Trudne będzie także zastąpienie szewca przez samą małżonkę, która co prawda trochę zawodu przy mężu poznała, ale nie jest w stanie wykonywać usługi na jego poziomie. Znalezienie także pracy przy dwójce małych dzieci również jest bardzo trudne, a jak dodaje sama Pani Halina – pracować, tylko aby opłacić żłobek i przedszkole mija się z celem.

Na pomoc przychodzą jednak przyjaciele rodziny, którzy chcą zorganizować zbiórkę datków na portalu zrzutka.pl, aby pomóc wdowie spłacić zaległości i kredyty oraz pomóc w przetrwaniu tego ciężkiego czasu.

Sytuacja Pani Haliny jest nie do pozazdroszczenia i zostaje nam tylko pomóc jak najbardziej się da i liczyć, że sytuacja wkrótce się poprawi.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

Pobrane Profesjonalny serwis i naprawa urządzeń w Warszawie. Od 20 lat zajmujemy się naprawą zmywarek, wyparzarek, kostkarek, pieców konwekcyjno parowych oraz wszystkich innych profesjonalnych sprzętów z których korzystasz prowadząc biznes. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży HoReCa dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście wraz z dostosowaniem potencjalnych napraw do potrzeb Twojego lokalu.

Serwisant Warszawa jest tutaj aby nieść pomoc ludziom – klientom w nękających ich problemach związanych z codziennym życiem z zakresu:

Hydrauliki – problemy z wodą.Wymiany kranu, uszcelnienia kanalizacji, biały montaż.
Elektryki – problemy z elektryką. Naprawy połączeń elektrycznych, montaż żyrandoli kinkietów, itp.,
Stolarki – problemy z meblami. Naprawy mebli kuchennych, łóżek, szafek kuchennych, szuflad, zawiasów.
Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.Drzwi, montaż wymiana zamków, zawiasów, klamek, szyldów.
Remontów mieszkań – malowanie pokoi, układanie paneli podłogowych, remonty.
adaptacja pomieszczenia farba gres grzyb gładź gipsowa instalacja oświetlenia LED instalacja zlewu kafelki kafelki w kuchni klatka schodowa klej kuchnia kładzenie gresu kładzenie kafelków malowanie malowanie klatki schodowej montaż montaż oświetlenia Montaż zlewozmywaka kuchennego naparawy tynkarskie naprawa glifów okiennych naprawa tynku nowa elektryka nowa instalacja elektryczna odświeżanie ścian pleśń pokój dziecięcy poprawki w kuchni poprawki w łazience przeniesienie drzwi przystosowanie pomieszczenia do warunków mieszkalnych remont biura remont kuchni remont pokoju dziecięcego remont w biurze remont wnęki okiennej remont w łazience sylikon układanie gresu układanie terakoty wanna wymiana sylikonu wymiana umywalki zmiana instalacji elektrycznej łazienka.

Fagor, Retigo, Rational, Lozamet, Stalgast, Silanos, Roller Grill, Caterina, Bertos, Aristarco, Ambach, Dihr, Elframo, Foinox, FriFri, Heidebrenner, Inoxtrend, Unox, Kuppersbusch, Lotus, Lainox, MBM, Moretti, Multinox, Olis, Potis, Tecnoinox, Ubert, Zanussi, Colged, Comenda, Elettrobar, Hobart, Hoonved, Krefft, Lamber, Mach, Meiko, Teikos, Winterhalter. Serwisujemy urządzenia chłodnicze takich producentów jak: Brema, Scotsman, Icematic, RM gastro, Simag, Juka, mawi, Cold, Byfuch, Bolarus, Rapa, JBG, Kastel, CAB, FAG, Mareno, Whirlpool i wiele innych.

ZŁOTA RĄCZKA
Wykonamy montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych. Położymy panele podłogowe oraz zamontujemy drzwi.
Usługi stolarskie i monterskie w szerokim zakresie: Montaż i naprawa mebli kuchennych, domowych, biurowych. Wymiana i naprawa drzwi i okien. Układanie paneli podłogowych. Montaż cokołów, listew przypodłogowych. Montaż oraz wymiana akcesoriów meblowych w tym okuć, zamków i zawiasów.

DALEJ

HYDRAULIKA
Wykonujemy naprawy i modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zamontujemy wannę, wymienimy kran, uszczelnimy wyciek, wymienimy sylikon w brodziku. Zakres naszych prac:
Instalacja sprzętu AGD (zmywarka, pralka) Wymiana zlewu,brodzika, wanny, kompaktu WC. Montaż i wymiana baterii Udrażnianie rur, kolanek, syfonów. Naprawa oraz rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż i wymiana grzejników.

DALEJ

ELEKTRYKA
Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie:
Wymiana, naprawa, montaż gniazdek, przełączników, włączników.
Wykonanie instalacji elektrycznej. Wymiana żarówek, neonów, żarników, halogenów.
Instalacja szyldów, kasetonów, plafonów, reklam świetlnych.
Montaż i wymiana oświetlenia w domu i biurze.
Instalacja a także drobne naprawy sprzętu AGD i RTV.

DALEJ

GLAZURNICTWO
Układamy glazurę oraz terakotę, wykonamy pas glazury w kuchni a także kompleksowo całą łazienkę.
Zakres wykonywanych prac glazurniczych: Przygotowywanie pomieszczenia, skucie starej glazury terakoty, wyrównanie, tynkowanie ścian przed położeniem nowej glazury.
Układanie glazury i terakoty w systemie caro, wykonanie cokołów, otworów montażowych pod punkty hydrauliczne, układanie gresu i glazury na schodach.

Dodaj komentarz