Loading…

Profesjonalny Serwis w Warszawie

Warszawa Profesjonalny Serwis Narzędzia Budowlane, RTV, AGD
Kontakt do Mechanika

Zepsuta lodówka! Sprężarka (agragat) działa cały czas. Jaka diagnoza?

Zepsuł się termostat? A może coś innego? Czy naprawa jest opłacalna czy muszę kupić nową lodówkę? A jeśli tak to co wybrać – NO FROST czy zwykłą lodówkę?
#lodówka #agd #awaria

Pobrane Profesjonalny serwis i naprawa urządzeń w Warszawie. Od 20 lat zajmujemy się naprawą zmywarek, wyparzarek, kostkarek, pieców konwekcyjno parowych oraz wszystkich innych profesjonalnych sprzętów z których korzystasz prowadząc biznes. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży HoReCa dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście wraz z dostosowaniem potencjalnych napraw do potrzeb Twojego lokalu.

Serwisant Warszawa jest tutaj aby nieść pomoc ludziom – klientom w nękających ich problemach związanych z codziennym życiem z zakresu:

Hydrauliki – problemy z wodą.Wymiany kranu, uszcelnienia kanalizacji, biały montaż.
Elektryki – problemy z elektryką. Naprawy połączeń elektrycznych, montaż żyrandoli kinkietów, itp.,
Stolarki – problemy z meblami. Naprawy mebli kuchennych, łóżek, szafek kuchennych, szuflad, zawiasów.
Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.Drzwi, montaż wymiana zamków, zawiasów, klamek, szyldów.
Remontów mieszkań – malowanie pokoi, układanie paneli podłogowych, remonty.
adaptacja pomieszczenia farba gres grzyb gładź gipsowa instalacja oświetlenia LED instalacja zlewu kafelki kafelki w kuchni klatka schodowa klej kuchnia kładzenie gresu kładzenie kafelków malowanie malowanie klatki schodowej montaż montaż oświetlenia Montaż zlewozmywaka kuchennego naparawy tynkarskie naprawa glifów okiennych naprawa tynku nowa elektryka nowa instalacja elektryczna odświeżanie ścian pleśń pokój dziecięcy poprawki w kuchni poprawki w łazience przeniesienie drzwi przystosowanie pomieszczenia do warunków mieszkalnych remont biura remont kuchni remont pokoju dziecięcego remont w biurze remont wnęki okiennej remont w łazience sylikon układanie gresu układanie terakoty wanna wymiana sylikonu wymiana umywalki zmiana instalacji elektrycznej łazienka.

Fagor, Retigo, Rational, Lozamet, Stalgast, Silanos, Roller Grill, Caterina, Bertos, Aristarco, Ambach, Dihr, Elframo, Foinox, FriFri, Heidebrenner, Inoxtrend, Unox, Kuppersbusch, Lotus, Lainox, MBM, Moretti, Multinox, Olis, Potis, Tecnoinox, Ubert, Zanussi, Colged, Comenda, Elettrobar, Hobart, Hoonved, Krefft, Lamber, Mach, Meiko, Teikos, Winterhalter. Serwisujemy urządzenia chłodnicze takich producentów jak: Brema, Scotsman, Icematic, RM gastro, Simag, Juka, mawi, Cold, Byfuch, Bolarus, Rapa, JBG, Kastel, CAB, FAG, Mareno, Whirlpool i wiele innych.

ZŁOTA RĄCZKA
Wykonamy montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych. Położymy panele podłogowe oraz zamontujemy drzwi.
Usługi stolarskie i monterskie w szerokim zakresie: Montaż i naprawa mebli kuchennych, domowych, biurowych. Wymiana i naprawa drzwi i okien. Układanie paneli podłogowych. Montaż cokołów, listew przypodłogowych. Montaż oraz wymiana akcesoriów meblowych w tym okuć, zamków i zawiasów.

DALEJ

HYDRAULIKA
Wykonujemy naprawy i modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zamontujemy wannę, wymienimy kran, uszczelnimy wyciek, wymienimy sylikon w brodziku. Zakres naszych prac:
Instalacja sprzętu AGD (zmywarka, pralka) Wymiana zlewu,brodzika, wanny, kompaktu WC. Montaż i wymiana baterii Udrażnianie rur, kolanek, syfonów. Naprawa oraz rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż i wymiana grzejników.

DALEJ

ELEKTRYKA
Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie:
Wymiana, naprawa, montaż gniazdek, przełączników, włączników.
Wykonanie instalacji elektrycznej. Wymiana żarówek, neonów, żarników, halogenów.
Instalacja szyldów, kasetonów, plafonów, reklam świetlnych.
Montaż i wymiana oświetlenia w domu i biurze.
Instalacja a także drobne naprawy sprzętu AGD i RTV.

DALEJ

GLAZURNICTWO
Układamy glazurę oraz terakotę, wykonamy pas glazury w kuchni a także kompleksowo całą łazienkę.
Zakres wykonywanych prac glazurniczych: Przygotowywanie pomieszczenia, skucie starej glazury terakoty, wyrównanie, tynkowanie ścian przed położeniem nowej glazury.
Układanie glazury i terakoty w systemie caro, wykonanie cokołów, otworów montażowych pod punkty hydrauliczne, układanie gresu i glazury na schodach.

12 thoughts on “Zepsuta lodówka! Sprężarka (agragat) działa cały czas. Jaka diagnoza?

  1. Na logikę Skoro jest jeden agregat i czynnik krąży w jednym obwodzie a zamrażarka działa tak że mrozi do np -20stC to jak to jest że czynnik nie dociera do chłodziarki i tam jest np. 10stC. Przecież musi dopływać. Jak ktoś może to niech wytłumaczy. Mi się wydaje że parownik jest w zamrażarce natomiast do chłodziarki jest dopuszczanw powieteze z zamrażarki za tylną ścianką przez jakiś rodzaj przymykanej klapki.Agregat pracuje długo bo nie osiąga zadanej temperatury mimo sprawnego oboegu. Sam mam taki problem i wyjaśnienie serwisanta mnie niw zadowala. Może ta właśnie klapka sie przycina. Niestety tmczasowo nie moge tego rozebrać.

  2. Jakby nie było czynnika to by nie chłodziła , jakby było za mało to by się skraplacz zamarzał ( ta drabinka z tyłu dla nie doświadczonych) .a trzeba było zmierzyć pobór prądu na sprężarce , może nie ma siły zrobić ciśnienia , niestety sprężarki w lodówkach w większości ich żywotność to około 10,000 godzin a potem mają prawo paść .a tak na przyszłość układ chłodniczy jest układem zamkniętym i nie ma mowy by czynnik sam z siebie zniknął , wszystko da się naprawić tylko zależy jakim kosztem.nie każdy majter to fachura .pozdrawiam.

  3. U mnie był podobny problem. Zanim kupiłem nową to na ciągle działają agregat zastosowałem programator czasowy. Warto było zmienić, bo obecna zużywa około 40% mniej energii. Stara Amica z dobre 20 lat chodziła…

  4. Mi tez padła ale po 5 latach firmy polar zwykła bez no frostu rok temu czynnik napełniany znowu uciekło to samo co na filmie i niestety musze kupić nową na pewno tez bez no frostu ale juz innej firmy.

  5. Mam identyczną lodówkę Indesit. Zasuwa 9 lat. Lodówka z Polara, którą kupiłem rodzicom, skończyła 18-tkę i ma się dobrze. Jestem również zwolennikiem naprawiania sprzętów i dawania niekiedy 3 życia😀. 11 letnią pralkę WIATKA, jako uczeń zawodu elektromechanik wskrzesiłem na praktykach i w domu rodzinnym prała przez kolejne 20 lat. Kiedyś to było…..😀

Dodaj komentarz