Loading…

Profesjonalny Serwis w Warszawie

Warszawa Profesjonalny Serwis Narzędzia Budowlane, RTV, AGD
Kontakt do Mechanika

WYBORY 2022! Demokraci bronią się przed klęską? I Biuletyn wyborczy live 09.11https://www.nytimes.com/interactive/2022/11/08/us/elections/results-nevada-us-senate.html

Pobrane Profesjonalny serwis i naprawa urządzeń w Warszawie. Od 20 lat zajmujemy się naprawą zmywarek, wyparzarek, kostkarek, pieców konwekcyjno parowych oraz wszystkich innych profesjonalnych sprzętów z których korzystasz prowadząc biznes. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży HoReCa dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście wraz z dostosowaniem potencjalnych napraw do potrzeb Twojego lokalu.

Serwisant Warszawa jest tutaj aby nieść pomoc ludziom – klientom w nękających ich problemach związanych z codziennym życiem z zakresu:

Hydrauliki – problemy z wodą.Wymiany kranu, uszcelnienia kanalizacji, biały montaż.
Elektryki – problemy z elektryką. Naprawy połączeń elektrycznych, montaż żyrandoli kinkietów, itp.,
Stolarki – problemy z meblami. Naprawy mebli kuchennych, łóżek, szafek kuchennych, szuflad, zawiasów.
Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.Drzwi, montaż wymiana zamków, zawiasów, klamek, szyldów.
Remontów mieszkań – malowanie pokoi, układanie paneli podłogowych, remonty.
adaptacja pomieszczenia farba gres grzyb gładź gipsowa instalacja oświetlenia LED instalacja zlewu kafelki kafelki w kuchni klatka schodowa klej kuchnia kładzenie gresu kładzenie kafelków malowanie malowanie klatki schodowej montaż montaż oświetlenia Montaż zlewozmywaka kuchennego naparawy tynkarskie naprawa glifów okiennych naprawa tynku nowa elektryka nowa instalacja elektryczna odświeżanie ścian pleśń pokój dziecięcy poprawki w kuchni poprawki w łazience przeniesienie drzwi przystosowanie pomieszczenia do warunków mieszkalnych remont biura remont kuchni remont pokoju dziecięcego remont w biurze remont wnęki okiennej remont w łazience sylikon układanie gresu układanie terakoty wanna wymiana sylikonu wymiana umywalki zmiana instalacji elektrycznej łazienka.

Fagor, Retigo, Rational, Lozamet, Stalgast, Silanos, Roller Grill, Caterina, Bertos, Aristarco, Ambach, Dihr, Elframo, Foinox, FriFri, Heidebrenner, Inoxtrend, Unox, Kuppersbusch, Lotus, Lainox, MBM, Moretti, Multinox, Olis, Potis, Tecnoinox, Ubert, Zanussi, Colged, Comenda, Elettrobar, Hobart, Hoonved, Krefft, Lamber, Mach, Meiko, Teikos, Winterhalter. Serwisujemy urządzenia chłodnicze takich producentów jak: Brema, Scotsman, Icematic, RM gastro, Simag, Juka, mawi, Cold, Byfuch, Bolarus, Rapa, JBG, Kastel, CAB, FAG, Mareno, Whirlpool i wiele innych.

ZŁOTA RĄCZKA
Wykonamy montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych. Położymy panele podłogowe oraz zamontujemy drzwi.
Usługi stolarskie i monterskie w szerokim zakresie: Montaż i naprawa mebli kuchennych, domowych, biurowych. Wymiana i naprawa drzwi i okien. Układanie paneli podłogowych. Montaż cokołów, listew przypodłogowych. Montaż oraz wymiana akcesoriów meblowych w tym okuć, zamków i zawiasów.

DALEJ

HYDRAULIKA
Wykonujemy naprawy i modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zamontujemy wannę, wymienimy kran, uszczelnimy wyciek, wymienimy sylikon w brodziku. Zakres naszych prac:
Instalacja sprzętu AGD (zmywarka, pralka) Wymiana zlewu,brodzika, wanny, kompaktu WC. Montaż i wymiana baterii Udrażnianie rur, kolanek, syfonów. Naprawa oraz rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż i wymiana grzejników.

DALEJ

ELEKTRYKA
Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie:
Wymiana, naprawa, montaż gniazdek, przełączników, włączników.
Wykonanie instalacji elektrycznej. Wymiana żarówek, neonów, żarników, halogenów.
Instalacja szyldów, kasetonów, plafonów, reklam świetlnych.
Montaż i wymiana oświetlenia w domu i biurze.
Instalacja a także drobne naprawy sprzętu AGD i RTV.

DALEJ

GLAZURNICTWO
Układamy glazurę oraz terakotę, wykonamy pas glazury w kuchni a także kompleksowo całą łazienkę.
Zakres wykonywanych prac glazurniczych: Przygotowywanie pomieszczenia, skucie starej glazury terakoty, wyrównanie, tynkowanie ścian przed położeniem nowej glazury.
Układanie glazury i terakoty w systemie caro, wykonanie cokołów, otworów montażowych pod punkty hydrauliczne, układanie gresu i glazury na schodach.

34 thoughts on “WYBORY 2022! Demokraci bronią się przed klęską? I Biuletyn wyborczy live 09.11

 1. No co Panie Macieju, Nevada padła, Laxalt poszedł się czochrać. Demokraci już mają 50 miejsc w Senate. W House będzie pewnie bardzo minimalnie na korzyć Republikanów (być może nawet do przełamania w wielu przypadkach), ale na pewno nie jest tp czerwona fala. I co teraz – więcej Trumpa???? Chłe, Chłe, Chłe …

 2. Generalnie vlog ciekawy. Szkoda tylko, że o pro republikańskich sympatiach. No, ale z drogiej strony, warto przyglądać się myślącym inaczej, tym których wielka część wartości nie jest mi bliska 🙂

 3. Pytanie. Dlaczego w Polsce ktoś kibicuje się republikanom? Od pewnego czasu, mają dość silny trend izolacjonistyczny. Jeśli chodzi o Polskę bardzo niekorzystna sprawa. (Czy chodzi o to, że to w uproszczeniu taki amerykański Pis??)

 4. Floryda bardziej odczuwa skutki luzackiej polityki Demokratów co w połączeniu z osobowością DeSantisa dało tę reakcję. A samo to, że inni kandydaci obok Trumpa skupiają uwagę świadczy właśnie o pięknie demokracji, i jej wyższości nad libertyńskim autorytaryzmem.

 5. Liczenie głosów jeszcze trochę potrwa. Jeśli rzeczywiście przewaga Republikanów będzie symboliczna to nie zagrozi to stabilności polityki zagranicznej, a o to w sumie nam chodzi. Z jednej strony życzyłbym zwycięstwa Republikanom, bo agenda Demokratów całkiem mnie odrzuca. Z drugiej strony być może dla nas tak jest lepiej, kiedy wpływy obu stron się równoważą.

 6. "Walker jest nie najlepszym kandydatem" bardzo dyplomatycznie! 😉
  A tutaj cytat z jednego wystąpień kandydata do Senatu z Georgii HW:
  " "I'm here to fight for my family. I'm here to fight for Georgia. And I told them I didn't want to be a politician.
  I don't play golf. I don't eat lunch. I don't eat separate.
  I don't eat with them. I don't eat what they eat because I'm here to represent the people."

 7. Napewno nikt nie oszukiwał w tych wyborach. A gdzie! No co ty!? Republikańskiej fali nie było w stanach demokratycznych, ciekawe dlaczego i tam maszyny do głosowania wysiadły! Cholera co za koincydencja!? Czerwoną fale było widać np. na Florydzie gdzie De Santis ostatnio ledwo wygrał niecałym procentem a teraz o ponad 19 procent wyprzedził rywala. Nie zdziwię się jak Amerykanie w końcu wezmą sprawy w swoje ręce i wyjdą z karabinami na ulicę!

Dodaj komentarz