Loading…

Profesjonalny Serwis w Warszawie

Warszawa Profesjonalny Serwis Narzędzia Budowlane, RTV, AGD
Kontakt do Mechanika

Wideo instrukcja – Płyta indukcyjna – Obsługa płyty | AmicaJeśli Twoja płyta indukcyjna Amica jest już odpowiednio zamontowana i podłączona, to warto nauczyć się jej obsługi i poznać funkcje, które:
pozwalają maksymalnie przyspieszyć gotowanie,
zwiększają komfort i bezpieczeństwo używania płyty indukcyjnej,
ułatwiają gotowanie.

Produkt użyty w wideo instrukcji – płyta indukcyjna: 21407 – PID6544PHTSF 2.0
Szukasz porad i wsparcia technicznego? Odwiedź naszą stronę https://wsparcie.amica.pl/
Chcesz wiedzieć więcej o płytach indukcyjnych? Zajrzyj na: https://www.amica.pl/produkty/lista/56-Plyty_grzejne_indukcyjne
———————————————————————————————–
Obserwuj nas i bądź na bieżąco:
Facebook: https://www.facebook.com/amicaAGD/
Instagram: https://www.instagram.com/amicaagd/

#amica #płytaindukcyjnaamica #płytaindukcyjna #kuchnia #gotowanie #booster #flexispace #autobridge #indukcja #AGD #timer

Pobrane Profesjonalny serwis i naprawa urządzeń w Warszawie. Od 20 lat zajmujemy się naprawą zmywarek, wyparzarek, kostkarek, pieców konwekcyjno parowych oraz wszystkich innych profesjonalnych sprzętów z których korzystasz prowadząc biznes. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży HoReCa dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście wraz z dostosowaniem potencjalnych napraw do potrzeb Twojego lokalu.

Serwisant Warszawa jest tutaj aby nieść pomoc ludziom – klientom w nękających ich problemach związanych z codziennym życiem z zakresu:

Hydrauliki – problemy z wodą.Wymiany kranu, uszcelnienia kanalizacji, biały montaż.
Elektryki – problemy z elektryką. Naprawy połączeń elektrycznych, montaż żyrandoli kinkietów, itp.,
Stolarki – problemy z meblami. Naprawy mebli kuchennych, łóżek, szafek kuchennych, szuflad, zawiasów.
Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.Drzwi, montaż wymiana zamków, zawiasów, klamek, szyldów.
Remontów mieszkań – malowanie pokoi, układanie paneli podłogowych, remonty.
adaptacja pomieszczenia farba gres grzyb gładź gipsowa instalacja oświetlenia LED instalacja zlewu kafelki kafelki w kuchni klatka schodowa klej kuchnia kładzenie gresu kładzenie kafelków malowanie malowanie klatki schodowej montaż montaż oświetlenia Montaż zlewozmywaka kuchennego naparawy tynkarskie naprawa glifów okiennych naprawa tynku nowa elektryka nowa instalacja elektryczna odświeżanie ścian pleśń pokój dziecięcy poprawki w kuchni poprawki w łazience przeniesienie drzwi przystosowanie pomieszczenia do warunków mieszkalnych remont biura remont kuchni remont pokoju dziecięcego remont w biurze remont wnęki okiennej remont w łazience sylikon układanie gresu układanie terakoty wanna wymiana sylikonu wymiana umywalki zmiana instalacji elektrycznej łazienka.

Fagor, Retigo, Rational, Lozamet, Stalgast, Silanos, Roller Grill, Caterina, Bertos, Aristarco, Ambach, Dihr, Elframo, Foinox, FriFri, Heidebrenner, Inoxtrend, Unox, Kuppersbusch, Lotus, Lainox, MBM, Moretti, Multinox, Olis, Potis, Tecnoinox, Ubert, Zanussi, Colged, Comenda, Elettrobar, Hobart, Hoonved, Krefft, Lamber, Mach, Meiko, Teikos, Winterhalter. Serwisujemy urządzenia chłodnicze takich producentów jak: Brema, Scotsman, Icematic, RM gastro, Simag, Juka, mawi, Cold, Byfuch, Bolarus, Rapa, JBG, Kastel, CAB, FAG, Mareno, Whirlpool i wiele innych.

ZŁOTA RĄCZKA
Wykonamy montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych. Położymy panele podłogowe oraz zamontujemy drzwi.
Usługi stolarskie i monterskie w szerokim zakresie: Montaż i naprawa mebli kuchennych, domowych, biurowych. Wymiana i naprawa drzwi i okien. Układanie paneli podłogowych. Montaż cokołów, listew przypodłogowych. Montaż oraz wymiana akcesoriów meblowych w tym okuć, zamków i zawiasów.

DALEJ

HYDRAULIKA
Wykonujemy naprawy i modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zamontujemy wannę, wymienimy kran, uszczelnimy wyciek, wymienimy sylikon w brodziku. Zakres naszych prac:
Instalacja sprzętu AGD (zmywarka, pralka) Wymiana zlewu,brodzika, wanny, kompaktu WC. Montaż i wymiana baterii Udrażnianie rur, kolanek, syfonów. Naprawa oraz rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż i wymiana grzejników.

DALEJ

ELEKTRYKA
Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie:
Wymiana, naprawa, montaż gniazdek, przełączników, włączników.
Wykonanie instalacji elektrycznej. Wymiana żarówek, neonów, żarników, halogenów.
Instalacja szyldów, kasetonów, plafonów, reklam świetlnych.
Montaż i wymiana oświetlenia w domu i biurze.
Instalacja a także drobne naprawy sprzętu AGD i RTV.

DALEJ

GLAZURNICTWO
Układamy glazurę oraz terakotę, wykonamy pas glazury w kuchni a także kompleksowo całą łazienkę.
Zakres wykonywanych prac glazurniczych: Przygotowywanie pomieszczenia, skucie starej glazury terakoty, wyrównanie, tynkowanie ścian przed położeniem nowej glazury.
Układanie glazury i terakoty w systemie caro, wykonanie cokołów, otworów montażowych pod punkty hydrauliczne, układanie gresu i glazury na schodach.

4 thoughts on “Wideo instrukcja – Płyta indukcyjna – Obsługa płyty | Amica

  1. Moja płyta to model pit65419 nsu. Podczas gotowania nie działa sensor do zmiany temperatury. Muszę płytę wyłączyć i po włączeniu ustawić odpowiednią temperaturę. Jeśli jest za wysoka , znowu muszę płytę wyłączyć i tak za każdym razem. O co tu chodzi??? Co jest nie tak???

  2. Można wideo poradnik jak wejść w menu użytkownika, bo już kilkanaście prób i nie daje się, a potrzebne mi to do zmiany mocy. Do 2 minut od włączenia płyty do zasilania (gniazdka), uruchamiam płytę sensorem włączenia, następnie przytrzymuje 3 sekundy a nawet i dłużej i nie mam pulsującej diody sensora || (pauza). Mam za to diodę takich jakby trzech fal więc z braku laku przytrzymuję ten sensor i wciskam pola wg. kolejności lewy przedni, lewy tylni, prawy tylni prawy przedni i powinno wejść do menu użytkownika, ale tak się nie dzieje.

Dodaj komentarz