Loading…

Profesjonalny Serwis w Warszawie

Warszawa Profesjonalny Serwis Narzędzia Budowlane, RTV, AGD
Kontakt do Mechanika

SAMOCHODY FRANKA – od Malucha do Renault | Z pamiętnika kierowcy mechanika 158Dzień dobry,
Dziś jeden z tematów, o które pytaliście. Może macie jeszcze jakieś pytania czy propozycje? Piszcie proszę w komentarzach!

Przez zimę raczej więcej będzie opowiadań niż działań warsztatowych jak będzie mroźno 🙂
Miłego oglądania!

Kontakt: info@retrotraktor.pl
Nr konta do wsparcia kanału: 95 1750 1312 6886 7465 7460 2250
Zrzutka na rozwój kanału: https://zrzutka.pl/j7dtkh
Zapraszamy również na nasz portal http://retrotraktor.pl
Forum RetroTRAKTOR: http://forum.retrotraktor.pl
Facebook: https://www.facebook.com/retrotraktor
Klub RetroTRAKTOR: https://www.facebook.com/klubretrotraktor
https://www.facebook.com/zetor25

#samochody #retrotraktor #wspomnienia

Pobrane Profesjonalny serwis i naprawa urządzeń w Warszawie. Od 20 lat zajmujemy się naprawą zmywarek, wyparzarek, kostkarek, pieców konwekcyjno parowych oraz wszystkich innych profesjonalnych sprzętów z których korzystasz prowadząc biznes. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży HoReCa dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście wraz z dostosowaniem potencjalnych napraw do potrzeb Twojego lokalu.

Serwisant Warszawa jest tutaj aby nieść pomoc ludziom – klientom w nękających ich problemach związanych z codziennym życiem z zakresu:

Hydrauliki – problemy z wodą.Wymiany kranu, uszcelnienia kanalizacji, biały montaż.
Elektryki – problemy z elektryką. Naprawy połączeń elektrycznych, montaż żyrandoli kinkietów, itp.,
Stolarki – problemy z meblami. Naprawy mebli kuchennych, łóżek, szafek kuchennych, szuflad, zawiasów.
Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.Drzwi, montaż wymiana zamków, zawiasów, klamek, szyldów.
Remontów mieszkań – malowanie pokoi, układanie paneli podłogowych, remonty.
adaptacja pomieszczenia farba gres grzyb gładź gipsowa instalacja oświetlenia LED instalacja zlewu kafelki kafelki w kuchni klatka schodowa klej kuchnia kładzenie gresu kładzenie kafelków malowanie malowanie klatki schodowej montaż montaż oświetlenia Montaż zlewozmywaka kuchennego naparawy tynkarskie naprawa glifów okiennych naprawa tynku nowa elektryka nowa instalacja elektryczna odświeżanie ścian pleśń pokój dziecięcy poprawki w kuchni poprawki w łazience przeniesienie drzwi przystosowanie pomieszczenia do warunków mieszkalnych remont biura remont kuchni remont pokoju dziecięcego remont w biurze remont wnęki okiennej remont w łazience sylikon układanie gresu układanie terakoty wanna wymiana sylikonu wymiana umywalki zmiana instalacji elektrycznej łazienka.

Fagor, Retigo, Rational, Lozamet, Stalgast, Silanos, Roller Grill, Caterina, Bertos, Aristarco, Ambach, Dihr, Elframo, Foinox, FriFri, Heidebrenner, Inoxtrend, Unox, Kuppersbusch, Lotus, Lainox, MBM, Moretti, Multinox, Olis, Potis, Tecnoinox, Ubert, Zanussi, Colged, Comenda, Elettrobar, Hobart, Hoonved, Krefft, Lamber, Mach, Meiko, Teikos, Winterhalter. Serwisujemy urządzenia chłodnicze takich producentów jak: Brema, Scotsman, Icematic, RM gastro, Simag, Juka, mawi, Cold, Byfuch, Bolarus, Rapa, JBG, Kastel, CAB, FAG, Mareno, Whirlpool i wiele innych.

ZŁOTA RĄCZKA
Wykonamy montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych. Położymy panele podłogowe oraz zamontujemy drzwi.
Usługi stolarskie i monterskie w szerokim zakresie: Montaż i naprawa mebli kuchennych, domowych, biurowych. Wymiana i naprawa drzwi i okien. Układanie paneli podłogowych. Montaż cokołów, listew przypodłogowych. Montaż oraz wymiana akcesoriów meblowych w tym okuć, zamków i zawiasów.

DALEJ

HYDRAULIKA
Wykonujemy naprawy i modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zamontujemy wannę, wymienimy kran, uszczelnimy wyciek, wymienimy sylikon w brodziku. Zakres naszych prac:
Instalacja sprzętu AGD (zmywarka, pralka) Wymiana zlewu,brodzika, wanny, kompaktu WC. Montaż i wymiana baterii Udrażnianie rur, kolanek, syfonów. Naprawa oraz rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż i wymiana grzejników.

DALEJ

ELEKTRYKA
Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie:
Wymiana, naprawa, montaż gniazdek, przełączników, włączników.
Wykonanie instalacji elektrycznej. Wymiana żarówek, neonów, żarników, halogenów.
Instalacja szyldów, kasetonów, plafonów, reklam świetlnych.
Montaż i wymiana oświetlenia w domu i biurze.
Instalacja a także drobne naprawy sprzętu AGD i RTV.

DALEJ

GLAZURNICTWO
Układamy glazurę oraz terakotę, wykonamy pas glazury w kuchni a także kompleksowo całą łazienkę.
Zakres wykonywanych prac glazurniczych: Przygotowywanie pomieszczenia, skucie starej glazury terakoty, wyrównanie, tynkowanie ścian przed położeniem nowej glazury.
Układanie glazury i terakoty w systemie caro, wykonanie cokołów, otworów montażowych pod punkty hydrauliczne, układanie gresu i glazury na schodach.

23 thoughts on “SAMOCHODY FRANKA – od Malucha do Renault | Z pamiętnika kierowcy mechanika 158

  1. Witam Pana Franka mam pytanie mianowicie czy były ursusy c4011 z kabiną koloru takiego maski i błotniki bo mój wujek ma właśnie w jednolitym kolorze kabinę i twierdzi że jest orginalnie tak ja wątpie w to ale nie mam jak się dopytać dziadka bo nie żyje

  2. 9:00 pół roku temu kupowałem auto i ta sama sytuacja, Wyjeżdzam z podwórka a tu krzyki gwizdy, o co chodzi? (a pieniądze w kieszeni 😀) tak żeśmy się rozmówili na tematy różne że ja zapomniałem dać a sprzedający zapomniał wziąć 😀

  3. Pan Franciszek przypomniał mi moje PIERWSZE auto, Syrenę 104. Jeździłem wtedy Jelczem wywrotką w RDP, i nie musiałem już dojeżdżać do pracy wuefemką…!
    Zdrowia dla pana Franciszka od nas z New Yorku.

  4. Cześć, podpytałbyś taty co to może być, mam taki problem z C-360 otóż jak jadę powiedzmy na trójce i wcisnę sprzęgło i traktor jeszcze się toczy to słychać tarcie w lewym kole. Podczas jazdy tego nie ma, jak zjadę z górki na luzie też nie, tylko jak jade jadę i wcisnę sprzęgło i wtedy trze słychać to w lewym kole. Dziwny przypadek co to może być? Pozdrawiam

  5. Tego białego golfa to chyba jeszcze niedawno widziałem na drodze, właśnie z logo RT. Apropo golfa 2 to też miałem te same usterki-klamki i stacyjka notorycznie 🙂

  6. Co do Golfa, to klamki i stacyjkę tylko fabryczne używane, żadnych zamienników bo zamienniki zrobione są z "gównolitu". Jakość tych nowych to porażka, dosłownie jednorazowe. Fabryczne klamki można łatwo samemu zregenerować i wytrzymają kolejne 30 lat. 😉

Dodaj komentarz