Loading…

Profesjonalny Serwis w Warszawie

Warszawa Profesjonalny Serwis Narzędzia Budowlane, RTV, AGD
Kontakt do Mechanika

RAMIĘ za 4000 zł do HOTAIR JBC! RWB-B w akcji#Spox_2 #JBC #RWB-B #TEST

3 ręka / regulowane ramię do Hot Air JBC ? TAK!
Sprawdzam co w trawie piszczy 🙂

Jeżeli masz problem ze sprzętem to wypełnij formularz:
https://www.serwis.kielce.pl/zlecenie-naprawy

Zakup sprzętu JBC w dobrych pieniądzach u Michała z Elewant.pl

Pobrane Profesjonalny serwis i naprawa urządzeń w Warszawie. Od 20 lat zajmujemy się naprawą zmywarek, wyparzarek, kostkarek, pieców konwekcyjno parowych oraz wszystkich innych profesjonalnych sprzętów z których korzystasz prowadząc biznes. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży HoReCa dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście wraz z dostosowaniem potencjalnych napraw do potrzeb Twojego lokalu.

Serwisant Warszawa jest tutaj aby nieść pomoc ludziom – klientom w nękających ich problemach związanych z codziennym życiem z zakresu:

Hydrauliki – problemy z wodą.Wymiany kranu, uszcelnienia kanalizacji, biały montaż.
Elektryki – problemy z elektryką. Naprawy połączeń elektrycznych, montaż żyrandoli kinkietów, itp.,
Stolarki – problemy z meblami. Naprawy mebli kuchennych, łóżek, szafek kuchennych, szuflad, zawiasów.
Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.Drzwi, montaż wymiana zamków, zawiasów, klamek, szyldów.
Remontów mieszkań – malowanie pokoi, układanie paneli podłogowych, remonty.
adaptacja pomieszczenia farba gres grzyb gładź gipsowa instalacja oświetlenia LED instalacja zlewu kafelki kafelki w kuchni klatka schodowa klej kuchnia kładzenie gresu kładzenie kafelków malowanie malowanie klatki schodowej montaż montaż oświetlenia Montaż zlewozmywaka kuchennego naparawy tynkarskie naprawa glifów okiennych naprawa tynku nowa elektryka nowa instalacja elektryczna odświeżanie ścian pleśń pokój dziecięcy poprawki w kuchni poprawki w łazience przeniesienie drzwi przystosowanie pomieszczenia do warunków mieszkalnych remont biura remont kuchni remont pokoju dziecięcego remont w biurze remont wnęki okiennej remont w łazience sylikon układanie gresu układanie terakoty wanna wymiana sylikonu wymiana umywalki zmiana instalacji elektrycznej łazienka.

Fagor, Retigo, Rational, Lozamet, Stalgast, Silanos, Roller Grill, Caterina, Bertos, Aristarco, Ambach, Dihr, Elframo, Foinox, FriFri, Heidebrenner, Inoxtrend, Unox, Kuppersbusch, Lotus, Lainox, MBM, Moretti, Multinox, Olis, Potis, Tecnoinox, Ubert, Zanussi, Colged, Comenda, Elettrobar, Hobart, Hoonved, Krefft, Lamber, Mach, Meiko, Teikos, Winterhalter. Serwisujemy urządzenia chłodnicze takich producentów jak: Brema, Scotsman, Icematic, RM gastro, Simag, Juka, mawi, Cold, Byfuch, Bolarus, Rapa, JBG, Kastel, CAB, FAG, Mareno, Whirlpool i wiele innych.

ZŁOTA RĄCZKA
Wykonamy montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych. Położymy panele podłogowe oraz zamontujemy drzwi.
Usługi stolarskie i monterskie w szerokim zakresie: Montaż i naprawa mebli kuchennych, domowych, biurowych. Wymiana i naprawa drzwi i okien. Układanie paneli podłogowych. Montaż cokołów, listew przypodłogowych. Montaż oraz wymiana akcesoriów meblowych w tym okuć, zamków i zawiasów.

DALEJ

HYDRAULIKA
Wykonujemy naprawy i modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zamontujemy wannę, wymienimy kran, uszczelnimy wyciek, wymienimy sylikon w brodziku. Zakres naszych prac:
Instalacja sprzętu AGD (zmywarka, pralka) Wymiana zlewu,brodzika, wanny, kompaktu WC. Montaż i wymiana baterii Udrażnianie rur, kolanek, syfonów. Naprawa oraz rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż i wymiana grzejników.

DALEJ

ELEKTRYKA
Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie:
Wymiana, naprawa, montaż gniazdek, przełączników, włączników.
Wykonanie instalacji elektrycznej. Wymiana żarówek, neonów, żarników, halogenów.
Instalacja szyldów, kasetonów, plafonów, reklam świetlnych.
Montaż i wymiana oświetlenia w domu i biurze.
Instalacja a także drobne naprawy sprzętu AGD i RTV.

DALEJ

GLAZURNICTWO
Układamy glazurę oraz terakotę, wykonamy pas glazury w kuchni a także kompleksowo całą łazienkę.
Zakres wykonywanych prac glazurniczych: Przygotowywanie pomieszczenia, skucie starej glazury terakoty, wyrównanie, tynkowanie ścian przed położeniem nowej glazury.
Układanie glazury i terakoty w systemie caro, wykonanie cokołów, otworów montażowych pod punkty hydrauliczne, układanie gresu i glazury na schodach.

28 thoughts on “RAMIĘ za 4000 zł do HOTAIR JBC! RWB-B w akcji

  1. To ramie chodzi w dół w taki sposób tylko dlatego, że jest daleko wychylone. Działa zasada dźwigni. Tuleja chce iść w dół zgodnie z osią, ale wyciągnięte ramię samo w sobie ma swój ciężar, a po drugie dołożyłeś jeszcze dyszę od hot air'a i tuleja od ramienia z racji tego, że ma luźnie spasowanie to ma pole do lekkiego zwichrowania się. Jak byś ręką podniósł trochę koniec ramienia żeby zniwelować jego ciężar ciągnący ramię w dół to tuleja na tym słupku chodziła by miodzio bez żadnego smarowania. A gdybyś to posmarował to mogło by się okazać, że ramie nie trzymało by poziomu właśnie przez smar.

  2. Polecam statyw do opalarki. Elastyczny z magnesem. Sam używam po drobnej modyfikacji żeby wydłużyć jego zakres pracy o 1,5 metra . Cena jakieś 150 zł. Plus jakieś wstępne ramię do tego wedle zapotrzebowania

  3. Bardzo fajny sprzęt ale dlaczego to aż tyle kosztuje ? 🙃 przecież koszt zrobienia takiego ramienia z podstawa to pewnie kilkaset zł za naprawdę solidne wykonanie w zakładzie zajmującym tworzeniem w metalu. I to nie chodzi tylko o te ramie ale jest sporo takich rzeczy.

  4. @
    VirtualFutureTV
    Osobiście nawet jakbym zarabiał 100k to nie dałbym tyle. Mając dostęp do narzędzi wolałbym samemu zrobić – wyszłoby pewnie sporo taniej, bo mam wrażenie, że przy JBC to przede wszystkim za logo płacisz i kij wie, czy tego nie kupujesz za 4k, a ich wyprodukowanie tego koszyuje 3000 np., a reszta to można tak powiedzieć że to jest równowartość znaczka z logo.. Moim zdaniem nie ma sensu tyle pieniędzy inwestować w sprzęt, ponieważ można taniej w Chinach wcale nie gorszy sprzęt kupić. Przykładem są stacje lutownicze kseger na groty ze zintegrowaną grzałką. Na ten przykład Forest ma taką i z tego co widziałem chwalił sobie jak robił recenzję.

Dodaj komentarz