Loading…

Profesjonalny Serwis w Warszawie

Warszawa Profesjonalny Serwis Narzędzia Budowlane, RTV, AGD
Kontakt do Mechanika

Maszyna do lodów włoskich 3w1 FLURRY dyspenser na posypki ICETRO HURRICANE ISI-321TTA MADE IN KOREAUrządzenie 3w1 – maszyna do lodów włoskich + mikser do lodów flurry + dyspenser na posypki – ICETRO – MADE IN KOREA

MODEL: 3w1

Maszyna wielofunkcyjna, posiada funkcje robienia lodów włoskich i flurry, duża oszczędność miejsca i pieniędzy (nie musisz kupować dwóch osobnych maszyn i podajnika na posypki).

W przeciwieństwie do innych maszyn, ta oferuje bardzo dużą wydajność, przy zasilaniu na 230v i chłodzeniu powietrzem – Inne maszyny z tą wydajnością zasilane są na siłę i chłodzone wodą.Najważniejsze informacje:
– Potężna zdolność produkcyjna 30kg/h, lody nawet po kilku minutach od włączenia maszyny, szybka jak samochody z filmu FAST & FURIOUS !!!! – po 8-10 minutach można wydawać już pierwsze porcje.
– Dwie mocne sprężarki, zapewniają ciągłą produkcję i bardzo dużą wydajność.
Jedna sprężarka przeznaczona do mrożenia (mrożenie cylindra i produkcja lodów)
Druga sprężarka przeznaczona do chłodzenia (wstępne chłodzenie zbiornika i podtrzymanie nocne)
– Długi świder metalowy z wymiennymi skrobakami, zapewnia ogromną wydajność i długowieczność (jego unikalna budowa, sprawia, że możemy produkować LÓD ZA LODEM!!)
– Wbudowany Blender do lodów FLURRY MIXER – urządzenie do przygotowywania deserów lodowych Flurry i mlecznych Shake
– 4 duże pojemniki na posypki, zamontowane na uchwytach zawiasowych, umożliwiające napełnienie ich bez wyjmowania z maszyny
– Funkcja przetrzymywania nocnej mieszanki (przełączasz na STAND-BY i nie zużytą mieszankę lodową, możesz zostawić na noc i na następny dzień będzie nadal gotowa do użytku, bez utraty właściwości nawet do kilku dni – PODTRZYMANIE NOCNE)
– Tryb konserwacji pozwala na zwiększenie produkcji w ciągu dnia i oszczędność energii elektrycznej po zakończeniu pracy.
– Funkcja mycia (włączasz przycisk WASH i maszyna myje się sama) + jako opcja dodatkowa, zamontowany kran nad zbiornikiem, do mycia maszyny (wystarczy podpiąć wodę bieżącą)
– Funkcja chłodzenia zbiornika (mieszanka jest wstępnie chłodzona w zbiorniku, co znacznie przyśpiesza proces mrożenia)
– Czujnik poziomu masy w zbiorniku, informuje nas o kończącej się mieszance i konieczności dorobienia nowej porcji lodów. Funkcja zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i pozwala uniknąć ryzyka awarii spowodowanym brakiem mieszanki lodowej.
– Możliwość ustawienia temperatury mieszanki zarówno w zbiorniku jak i w cylindrze (duży zakres zmiany twardości loda +/-)
– Smukła i kompaktowa konstrukcja – maszyna bezawaryjna i prosta w obsłudze.
– Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości, zapewnia najnowocześniejszy wygląd i odporną na korozję maszynę zapewniającą wiele lat użytkowania.
– Chłodzona powietrzem (nie potrzebuje dostępu do wody bieżącej, co czyni ją mobilną np. na festyny i imprezy plenerowe)
– Wyjmowany bezpyłowy filtr powietrza dla łatwej konserwacji i jeszcze większej wydajności.
– Bezpośredni napęd (motoreduktor) = mniej hałasu i mniej wibracji!(wyjątkowo cicha praca). Dodatkowo rozwiązanie to zapewnia długą żywotność i niezawodność silnika, nawet przy ciągłej produkcji i dużym obciążeniu.
– Elektroniczny panel do sterowania LCD z wyświetlaczem, pokazującym wszystkie szczegółowe informacje takie jak temperatura mieszanki i wybrany tryb pracy.
– Mrożenie mieszanki sterowane momentem obrotowym – System kontroli TC i Torque.
– System kontroli “sztuczna inteligencja” A.I Control System zapewnia uzyskanie idealnej konsystencji (niemożliwej do uzyskania na innych maszynach dostępnych na rynku)
– Inteligentny system bezpieczeństwa chroni przed przemrożeniem i uszkodzeniem maszyny.
– Niskie koszty eksploatacji, zasilanie 230V zmniejsza pobór prądu do minimum (jedna z najoszczędniejszych maszyn na rynku)
– Oszczędny tryb pracy, dzięki zastosowaniu długich wąskich cylindrów, maszyna szybko mrozi mieszankę i automatycznie przechodzi w tryb gotowości. W przypadku długich okresów bezczynności funkcja gotowości utrzymuje bezpieczną temperaturę produktu w zasobnikach mieszanki i cylindrach mrożących.
– Spełnia wszystkie międzynarodowe i europejskie standardy jakości.
– MADE IN KOREA

GWARANCJA:
36 MIESIĘCY na sprężarkę i skraplacz
12 MIESIĘCY na pozostałe elementy (z możliwością przedłużenia na 3 lata -dopłata +20%.)
Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej europy (w okresie gwarancji, w przypadku awarii, na czas naprawy dajemy zastępczy sprzęt). Wszystkie części zamienne są dostępne na magazynie (czas dostawy 24h).

Dla zainteresowanych bezpłatnie udzielimy porady odnośnie sprzedaży granity i z zakresu obsługi urządzenia.

Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty w Sandomierzu.

Adres firmy:
P.P.H.U. ICEKALINKA Robert Kalinka
ul.Powiśle 25
27-600 Sandomierz

Dane kontaktowe:
+48 730 363 620
+48 602 877 869
WWW.ICEKALINKA.PL
BIURO@ICEKALINKA.PL

Pobrane Profesjonalny serwis i naprawa urządzeń w Warszawie. Od 20 lat zajmujemy się naprawą zmywarek, wyparzarek, kostkarek, pieców konwekcyjno parowych oraz wszystkich innych profesjonalnych sprzętów z których korzystasz prowadząc biznes. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży HoReCa dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście wraz z dostosowaniem potencjalnych napraw do potrzeb Twojego lokalu.

Serwisant Warszawa jest tutaj aby nieść pomoc ludziom – klientom w nękających ich problemach związanych z codziennym życiem z zakresu:

Hydrauliki – problemy z wodą.Wymiany kranu, uszcelnienia kanalizacji, biały montaż.
Elektryki – problemy z elektryką. Naprawy połączeń elektrycznych, montaż żyrandoli kinkietów, itp.,
Stolarki – problemy z meblami. Naprawy mebli kuchennych, łóżek, szafek kuchennych, szuflad, zawiasów.
Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.Drzwi, montaż wymiana zamków, zawiasów, klamek, szyldów.
Remontów mieszkań – malowanie pokoi, układanie paneli podłogowych, remonty.
adaptacja pomieszczenia farba gres grzyb gładź gipsowa instalacja oświetlenia LED instalacja zlewu kafelki kafelki w kuchni klatka schodowa klej kuchnia kładzenie gresu kładzenie kafelków malowanie malowanie klatki schodowej montaż montaż oświetlenia Montaż zlewozmywaka kuchennego naparawy tynkarskie naprawa glifów okiennych naprawa tynku nowa elektryka nowa instalacja elektryczna odświeżanie ścian pleśń pokój dziecięcy poprawki w kuchni poprawki w łazience przeniesienie drzwi przystosowanie pomieszczenia do warunków mieszkalnych remont biura remont kuchni remont pokoju dziecięcego remont w biurze remont wnęki okiennej remont w łazience sylikon układanie gresu układanie terakoty wanna wymiana sylikonu wymiana umywalki zmiana instalacji elektrycznej łazienka.

Fagor, Retigo, Rational, Lozamet, Stalgast, Silanos, Roller Grill, Caterina, Bertos, Aristarco, Ambach, Dihr, Elframo, Foinox, FriFri, Heidebrenner, Inoxtrend, Unox, Kuppersbusch, Lotus, Lainox, MBM, Moretti, Multinox, Olis, Potis, Tecnoinox, Ubert, Zanussi, Colged, Comenda, Elettrobar, Hobart, Hoonved, Krefft, Lamber, Mach, Meiko, Teikos, Winterhalter. Serwisujemy urządzenia chłodnicze takich producentów jak: Brema, Scotsman, Icematic, RM gastro, Simag, Juka, mawi, Cold, Byfuch, Bolarus, Rapa, JBG, Kastel, CAB, FAG, Mareno, Whirlpool i wiele innych.

ZŁOTA RĄCZKA
Wykonamy montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych. Położymy panele podłogowe oraz zamontujemy drzwi.
Usługi stolarskie i monterskie w szerokim zakresie: Montaż i naprawa mebli kuchennych, domowych, biurowych. Wymiana i naprawa drzwi i okien. Układanie paneli podłogowych. Montaż cokołów, listew przypodłogowych. Montaż oraz wymiana akcesoriów meblowych w tym okuć, zamków i zawiasów.

DALEJ

HYDRAULIKA
Wykonujemy naprawy i modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zamontujemy wannę, wymienimy kran, uszczelnimy wyciek, wymienimy sylikon w brodziku. Zakres naszych prac:
Instalacja sprzętu AGD (zmywarka, pralka) Wymiana zlewu,brodzika, wanny, kompaktu WC. Montaż i wymiana baterii Udrażnianie rur, kolanek, syfonów. Naprawa oraz rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż i wymiana grzejników.

DALEJ

ELEKTRYKA
Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie:
Wymiana, naprawa, montaż gniazdek, przełączników, włączników.
Wykonanie instalacji elektrycznej. Wymiana żarówek, neonów, żarników, halogenów.
Instalacja szyldów, kasetonów, plafonów, reklam świetlnych.
Montaż i wymiana oświetlenia w domu i biurze.
Instalacja a także drobne naprawy sprzętu AGD i RTV.

DALEJ

GLAZURNICTWO
Układamy glazurę oraz terakotę, wykonamy pas glazury w kuchni a także kompleksowo całą łazienkę.
Zakres wykonywanych prac glazurniczych: Przygotowywanie pomieszczenia, skucie starej glazury terakoty, wyrównanie, tynkowanie ścian przed położeniem nowej glazury.
Układanie glazury i terakoty w systemie caro, wykonanie cokołów, otworów montażowych pod punkty hydrauliczne, układanie gresu i glazury na schodach.

Dodaj komentarz