Loading…

Profesjonalny Serwis w Warszawie

Warszawa Profesjonalny Serwis Narzędzia Budowlane, RTV, AGD
Kontakt do Mechanika

Jak wymienić grzałkę górną w piekarniku do zabudowy Bosch?Piekarnik Bosch model HBA33B550 do zabudowy w słupku, po 10 latach użytkowania spaliła się górna grzałka.
Na filmie krok po kroku instrukcja jak wymienić grzałkę górną.
Każdy bohater swojego domu jest w stanie samodzielnie tego dokonać.

#Bosch #piekarnik #grzałka

Pobrane Profesjonalny serwis i naprawa urządzeń w Warszawie. Od 20 lat zajmujemy się naprawą zmywarek, wyparzarek, kostkarek, pieców konwekcyjno parowych oraz wszystkich innych profesjonalnych sprzętów z których korzystasz prowadząc biznes. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży HoReCa dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście wraz z dostosowaniem potencjalnych napraw do potrzeb Twojego lokalu.

Serwisant Warszawa jest tutaj aby nieść pomoc ludziom – klientom w nękających ich problemach związanych z codziennym życiem z zakresu:

Hydrauliki – problemy z wodą.Wymiany kranu, uszcelnienia kanalizacji, biały montaż.
Elektryki – problemy z elektryką. Naprawy połączeń elektrycznych, montaż żyrandoli kinkietów, itp.,
Stolarki – problemy z meblami. Naprawy mebli kuchennych, łóżek, szafek kuchennych, szuflad, zawiasów.
Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.Drzwi, montaż wymiana zamków, zawiasów, klamek, szyldów.
Remontów mieszkań – malowanie pokoi, układanie paneli podłogowych, remonty.
adaptacja pomieszczenia farba gres grzyb gładź gipsowa instalacja oświetlenia LED instalacja zlewu kafelki kafelki w kuchni klatka schodowa klej kuchnia kładzenie gresu kładzenie kafelków malowanie malowanie klatki schodowej montaż montaż oświetlenia Montaż zlewozmywaka kuchennego naparawy tynkarskie naprawa glifów okiennych naprawa tynku nowa elektryka nowa instalacja elektryczna odświeżanie ścian pleśń pokój dziecięcy poprawki w kuchni poprawki w łazience przeniesienie drzwi przystosowanie pomieszczenia do warunków mieszkalnych remont biura remont kuchni remont pokoju dziecięcego remont w biurze remont wnęki okiennej remont w łazience sylikon układanie gresu układanie terakoty wanna wymiana sylikonu wymiana umywalki zmiana instalacji elektrycznej łazienka.

Fagor, Retigo, Rational, Lozamet, Stalgast, Silanos, Roller Grill, Caterina, Bertos, Aristarco, Ambach, Dihr, Elframo, Foinox, FriFri, Heidebrenner, Inoxtrend, Unox, Kuppersbusch, Lotus, Lainox, MBM, Moretti, Multinox, Olis, Potis, Tecnoinox, Ubert, Zanussi, Colged, Comenda, Elettrobar, Hobart, Hoonved, Krefft, Lamber, Mach, Meiko, Teikos, Winterhalter. Serwisujemy urządzenia chłodnicze takich producentów jak: Brema, Scotsman, Icematic, RM gastro, Simag, Juka, mawi, Cold, Byfuch, Bolarus, Rapa, JBG, Kastel, CAB, FAG, Mareno, Whirlpool i wiele innych.

ZŁOTA RĄCZKA
Wykonamy montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych. Położymy panele podłogowe oraz zamontujemy drzwi.
Usługi stolarskie i monterskie w szerokim zakresie: Montaż i naprawa mebli kuchennych, domowych, biurowych. Wymiana i naprawa drzwi i okien. Układanie paneli podłogowych. Montaż cokołów, listew przypodłogowych. Montaż oraz wymiana akcesoriów meblowych w tym okuć, zamków i zawiasów.

DALEJ

HYDRAULIKA
Wykonujemy naprawy i modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zamontujemy wannę, wymienimy kran, uszczelnimy wyciek, wymienimy sylikon w brodziku. Zakres naszych prac:
Instalacja sprzętu AGD (zmywarka, pralka) Wymiana zlewu,brodzika, wanny, kompaktu WC. Montaż i wymiana baterii Udrażnianie rur, kolanek, syfonów. Naprawa oraz rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż i wymiana grzejników.

DALEJ

ELEKTRYKA
Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie:
Wymiana, naprawa, montaż gniazdek, przełączników, włączników.
Wykonanie instalacji elektrycznej. Wymiana żarówek, neonów, żarników, halogenów.
Instalacja szyldów, kasetonów, plafonów, reklam świetlnych.
Montaż i wymiana oświetlenia w domu i biurze.
Instalacja a także drobne naprawy sprzętu AGD i RTV.

DALEJ

GLAZURNICTWO
Układamy glazurę oraz terakotę, wykonamy pas glazury w kuchni a także kompleksowo całą łazienkę.
Zakres wykonywanych prac glazurniczych: Przygotowywanie pomieszczenia, skucie starej glazury terakoty, wyrównanie, tynkowanie ścian przed położeniem nowej glazury.
Układanie glazury i terakoty w systemie caro, wykonanie cokołów, otworów montażowych pod punkty hydrauliczne, układanie gresu i glazury na schodach.

19 thoughts on “Jak wymienić grzałkę górną w piekarniku do zabudowy Bosch?

  1. Zdradzę wam jeszcze lepszy patent na oznakowanie kabli – czarny niezmazywalny mazak (np olejowy) i na każdym kabelku zrobić kreski, czyli na pierwszym od lewej jedna, na drugim dwie itd itd. Pisak/farba nie zejdzie, więc śpimy/robimy na spokojnie, bez obawy że karteczka odpadnie 🙂

  2. Dzięki fajny poradnik, zastanawiam się tylko nad bezpieczeństwem waty szklanej. Nie wiem czy to możliwe ale podczas odkręcania chyba kilka igieł (cienkie jak włos ) wyleciały i weszły mi w stopę. Bardzo ciężko to usunąć jest cienkie i sztywne. No chyba że to przypadek i to nie to.

  3. Czym może grozić używanie takiej zepsutej/przepalonej grzałki? Czy jest to coś co zagraża zdrowiu bo wewnątrz są jakieś szkodliwe związki, może dojść do jakiegoś spięcia czy po prostu gorzej grzeje?

  4. Благодарю за видео, отец! Сегодня у меня начала плохо пахнуть, когда я делал пиццу. К сведению, моей плите уже 20 лет! И только сейчас она начала капризничать. Родом из Польши! Mastercook elegance 7275! Топ комплектация на тот момент!

  5. Czy górna grzałka, ta część wewnętrzna po nagrzaniu piekarnika powinna być czerwona? bo z filmu to jednoznacznie nie wynika. Podgrzewałem pizze, dałem max i po jakimś czasie poczułem smród, ale pizza zjedzona. Po tym wszystkim i przy kolejnym uruchomieniu zauważyłem, że po uruchomieniu piekarnika górna grzałka wew. jest czarna, a ta zewn. czerwona i nie wiem czy grzałka do wymiany, czy tak powinno być?

Dodaj komentarz