Loading…

Profesjonalny Serwis w Warszawie

Warszawa Profesjonalny Serwis Narzędzia Budowlane, RTV, AGD
Kontakt do Mechanika

INŻYNIER BUDOWNICTWA – co robi by zarobić 30 000 zł miesięcznie? | DO ROBOTYPraca inżyniera budownictwa ma bardzo dużo odnóg, dzisiaj zajmiemy się odbiorami budynków. Jak widać sprzęt w tej pracy nie jest najważniejszy.

#INŻYNIERBUDOWNICTWA #SPOREZAROBKI #ODBIÓRBUDYNKU

Podziękowania dla Dawida Fojcika z firmy Inwestycja pod kontrolą – https://www.facebook.com/slaskodbiory

Subskrybuj Do Roboty: https://www.youtube.com/channel/UCF5Ug3YNz41qauWNMacdLgw?sub_confirmation=1

A jeśli chcecie zobaczyć backstage nagrań kolejnych odcinków wbijajcie na instagram https://www.instagram.com/onkaczmarczyk

Współpraca komercyjna: wspolpraca@doroboty.tv

Pobrane Profesjonalny serwis i naprawa urządzeń w Warszawie. Od 20 lat zajmujemy się naprawą zmywarek, wyparzarek, kostkarek, pieców konwekcyjno parowych oraz wszystkich innych profesjonalnych sprzętów z których korzystasz prowadząc biznes. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży HoReCa dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście wraz z dostosowaniem potencjalnych napraw do potrzeb Twojego lokalu.

Serwisant Warszawa jest tutaj aby nieść pomoc ludziom – klientom w nękających ich problemach związanych z codziennym życiem z zakresu:

Hydrauliki – problemy z wodą.Wymiany kranu, uszcelnienia kanalizacji, biały montaż.
Elektryki – problemy z elektryką. Naprawy połączeń elektrycznych, montaż żyrandoli kinkietów, itp.,
Stolarki – problemy z meblami. Naprawy mebli kuchennych, łóżek, szafek kuchennych, szuflad, zawiasów.
Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.Drzwi, montaż wymiana zamków, zawiasów, klamek, szyldów.
Remontów mieszkań – malowanie pokoi, układanie paneli podłogowych, remonty.
adaptacja pomieszczenia farba gres grzyb gładź gipsowa instalacja oświetlenia LED instalacja zlewu kafelki kafelki w kuchni klatka schodowa klej kuchnia kładzenie gresu kładzenie kafelków malowanie malowanie klatki schodowej montaż montaż oświetlenia Montaż zlewozmywaka kuchennego naparawy tynkarskie naprawa glifów okiennych naprawa tynku nowa elektryka nowa instalacja elektryczna odświeżanie ścian pleśń pokój dziecięcy poprawki w kuchni poprawki w łazience przeniesienie drzwi przystosowanie pomieszczenia do warunków mieszkalnych remont biura remont kuchni remont pokoju dziecięcego remont w biurze remont wnęki okiennej remont w łazience sylikon układanie gresu układanie terakoty wanna wymiana sylikonu wymiana umywalki zmiana instalacji elektrycznej łazienka.

Fagor, Retigo, Rational, Lozamet, Stalgast, Silanos, Roller Grill, Caterina, Bertos, Aristarco, Ambach, Dihr, Elframo, Foinox, FriFri, Heidebrenner, Inoxtrend, Unox, Kuppersbusch, Lotus, Lainox, MBM, Moretti, Multinox, Olis, Potis, Tecnoinox, Ubert, Zanussi, Colged, Comenda, Elettrobar, Hobart, Hoonved, Krefft, Lamber, Mach, Meiko, Teikos, Winterhalter. Serwisujemy urządzenia chłodnicze takich producentów jak: Brema, Scotsman, Icematic, RM gastro, Simag, Juka, mawi, Cold, Byfuch, Bolarus, Rapa, JBG, Kastel, CAB, FAG, Mareno, Whirlpool i wiele innych.

ZŁOTA RĄCZKA
Wykonamy montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych. Położymy panele podłogowe oraz zamontujemy drzwi.
Usługi stolarskie i monterskie w szerokim zakresie: Montaż i naprawa mebli kuchennych, domowych, biurowych. Wymiana i naprawa drzwi i okien. Układanie paneli podłogowych. Montaż cokołów, listew przypodłogowych. Montaż oraz wymiana akcesoriów meblowych w tym okuć, zamków i zawiasów.

DALEJ

HYDRAULIKA
Wykonujemy naprawy i modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zamontujemy wannę, wymienimy kran, uszczelnimy wyciek, wymienimy sylikon w brodziku. Zakres naszych prac:
Instalacja sprzętu AGD (zmywarka, pralka) Wymiana zlewu,brodzika, wanny, kompaktu WC. Montaż i wymiana baterii Udrażnianie rur, kolanek, syfonów. Naprawa oraz rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż i wymiana grzejników.

DALEJ

ELEKTRYKA
Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie:
Wymiana, naprawa, montaż gniazdek, przełączników, włączników.
Wykonanie instalacji elektrycznej. Wymiana żarówek, neonów, żarników, halogenów.
Instalacja szyldów, kasetonów, plafonów, reklam świetlnych.
Montaż i wymiana oświetlenia w domu i biurze.
Instalacja a także drobne naprawy sprzętu AGD i RTV.

DALEJ

GLAZURNICTWO
Układamy glazurę oraz terakotę, wykonamy pas glazury w kuchni a także kompleksowo całą łazienkę.
Zakres wykonywanych prac glazurniczych: Przygotowywanie pomieszczenia, skucie starej glazury terakoty, wyrównanie, tynkowanie ścian przed położeniem nowej glazury.
Układanie glazury i terakoty w systemie caro, wykonanie cokołów, otworów montażowych pod punkty hydrauliczne, układanie gresu i glazury na schodach.

35 thoughts on “INŻYNIER BUDOWNICTWA – co robi by zarobić 30 000 zł miesięcznie? | DO ROBOTY

 1. 20-30k.. skisłem. Jestem inż. bud. i takich pieniedzy kierownicy najwiekszych budow w Polsce nie widzą.
  Przy okazji pomiar ścian nienormowym kątem i bez szczelinomierza (wg ITB).

 2. Jako kierownik budowy z 10 letnim stażem podpowiadam jak zarabiać jako budowlaniec 30 tysięcy.

  1. Kraść materiał i sprzedawać go na lewo
  2. Pracować w firmie swojego ojca
  3. Wyjechać na zachód i tam zostać kierownikiem.

  Może istnieją kierownicy którzy wyciągają te 30 tysięcy ale gwarantuję wam, że to jest może 0.001 %. Zazwyczaj zarobki mieszczą się w przedziale 6 -10 tysięcy ze wskazaniem na tą dolną granicę. Ogólnie zmieniajcie studia i idźcie na informatykę bo budownictwo było największym błędem mojego życia i nie życzę największemu wrogowi takiej pracy. Pozdrawiam 🙂

 3. Myślałem, że będzie odcinek o inżynierze budowy, a nie o Inspektorze Inwestorskim. Nie opowiadajcie ludziom bajek. Co do zarobków: inżynier budownictwa może zarobić 20 000 – 30 000 zł o ile przebranżowił się na programowanie. Znam kilka takich przypadków. Sam jestem inżynierem budownictwa z kilkuletnim doświadczeniem w projektowaniu i wykonawstwie i oferty jakie są proponowane przez największe firmy w Polsce, to okolice 3500 zł netto za 10 godz/dobę, plus dyżury w wybrane soboty. Nadgodziny (powyżej 10 godzin) wypłacane na zasadzie "ryczałtu" – tzn. niezależnie ile masz nadgodzin, dostaniesz 600 zł dodatku, co jest całkowicie niezgodne z kodeksem pracy. Absolwenci budownictwa klepią biedę w tym kraju, chyba że się przebranżowią lub wyjadą za granicę – taka jest prawda.

 4. Jako inżynier budownictwa mogę dodać, że im bliżej jest się źródła finansowania budowy i decyzji na ten temat, tym więcej przychodzi na konto. Można to podsumować drabinką deweloper—>kierownik kontraktu/manager projektu —-> inspektorzy z ramienia dewelopera –> kierownik budowy/główni projektanci –> inżynierowie zaangażowani bezpośrednio w wykonanie. I zawsze przyjemniej i lepiej sprawdzać, niż wykonywać, także bohater filmu wybrał mądrze.

 5. @DZIKIGUAR W stu procentach się z Tobą zgadzam. Jestem projektantem dróg ….Nie robię osiedlówek…. Robię autostrady i ekspresówki od pięciu lat …ostatnio na 1/5 etatu i lotniska na pozostałych 4/5 (ogólnie od 2008).. Dla mnie jako inżyniera ten materiał to jest totalna abstrakcja jeżeli gość zarabia 30k mierząc kąty poziomicą i izolację termiczną kamerą termowizyjną …. Na to 30k trzeba się sporo nastarać i na pewno nie na etacie 😉 Pozdro 😉 Sorry @do roboty ale wziąłeś gościa który jest kompletnie niekompetentny by wypowiadać się na temat tego zawodu… A na podstawie tego video ten zawód będzie kojarzony z przyłożeniem kątownika do ściany albo zmierzeniem termowizją okien 😉

 6. Nie no kurła.

  Odbieranie tynków na ścianie murowanej kątownikiem 40 cm wg wytycznych,
  ITB, które powołują się na na nieaktualne normy wg dokładności do wyboru 3 lub 4 mm. Oraz stwierdzienie braku wpływu prześwitów w murze.
  Badanie termowizja przy braku dostatecznej różnicy temperatur…

  Mój szwagier ma większą wiedzę.

 7. Studia inżyniera budownictwa to strata czasu w polskich warunkach, przynajmniej jeśli ktoś zda na tyle dobrze maturę, żeby iść np na studia IT (sam znam parę osób, które mogłyby iść na jakiekolwiek studia a poszły na budownictwo, ostatecznie większość się przebranżowiła rozczarowana tym, co oferuje praca w tej branży). Ciągłe nadgodziny, stres, a bez uprawnień kasa słaba w stosunku do poświęconego czasu. Sam po skończeniu inżynierki budownictwa i zobaczeniu na własne oczy na czym to polega – mój rekord w sierpniu to 270h miesięcznie (za nadgodziny płatne ryczałtem 500zł brutto, tam gdzie pracowałem można było jedynie liczyć na większą premię pod koniec roku, no ale to i tak nie wynagrodziłoby tylu nadgodzin) – zwolniłem się po trzech miesiącach a we wrześniu zacząłem studia informatyczne zaocznie, teraz będąc na ostatnim roku studiów zarabiam więcej niż koledzy ze studiów pracujący na budowie. Także radziłbym 2 razy się zastanowić zanim ktoś wybierze te studia po obejrzeniu tego materiału, tym bardziej że o zarobkach rzędu 30k zdecydowana większość inżynierów może pomarzyć.

 8. W 86 r peacowałem i był inżynier P Kowalski po Studiach wujek szef firmy .Łaził i nie miał pojęcia o niczym Rysunek Techniczny to czarna magia dla niego nawet miotły nie umiał złapać aby zamieść .Tłumaczenie bo ja jestem Inżynierem .Doszło do tego wujek powiedział szukaj jakiejś nowej pracy bo pracownicy mają większą wiedze jak ty po Studiach .I to powiedział na budowie gdzie 20 ludzi słyszało .

 9. Sam pracuje na budowie i jak muruje to sznurek mam zapięty od zewnętrznej strony tzw. lica.
  Dba się wtedy o to aby jedna strona była równa bo materiał nigdy nie jest idealny, tym bardziej Porotherm, który jest tak krzywy, że nie bez powodu się go klei na zaprawę.
  I teraz mam pytanie.
  Przecież jak ty łapiesz kąt od strony wewnętrznej to zawsze będzie krzywo. Tylko z jednej strony będzie winkiel.
  Dlatego równa się od zewnątrz, bo do środka idą tynki.
  Chyba, że źle mnie nauczono. To mnie poprawcie.

 10. W tym opisie to 30 tys zł to rozumiem że taki żart. Zacznijmy od tego że zaczynając przygodę jako inżynier budowy to zarabia się 3 tys. Po drugie co wgl jest tutaj pokazane? chodzenie z kątownikiem i mierzenie kątów ?? wtf ? Mam wrażenie że wziąłeś jakiegoś typa z ulicy dałeś mu kask i chodzicie po mieszkaniu z poziomicą. W tym filmie nie pokazłeś pracy inżyniera czy kierownika budowy, okłamujecie również młodych ludzi co do zarobków.

 11. ciekawi mnie czy w szkole go uczyli zaczynac od posadzki. a moze na pierwszym semestrze zaczynali od dachów ;). ludzie budowali od dawien dawna i najlepsza jest stara szkoła a brac 4sety za godzine roboty z kątownikiem poziomnicą i kamerką to każdy kazik może. najważniejsze na koniec, że okno trochę w piance jest hehe, zawołaj tego majstra jak się coś zjebie na robocie jakie będzie miał pomysły i propozycje. pozdro spoko filmik. tak btw ten kask na skonczonej budowie to jest po to aby sufit na łeb nie zleciał?

Dodaj komentarz