Loading…

Profesjonalny Serwis w Warszawie

Warszawa Profesjonalny Serwis Narzędzia Budowlane, RTV, AGD
Kontakt do Mechanika

DZIWNE NAGRANIA Z KOSTNICY KTÓRYCH LEPIEJ NIE OGLĄDAĆ!Dzięki PaFi za pomoc :*
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA
📸 MÓJ IG📸
https://www.instagram.com/neksuuu/

►Discord: https://discord.gg/hs4kj6E

✔ Mail biznesowy: neksu@gethero.pl
✔ Masz pytanie, pisz tutaj: enksu0@gmail.com

• Źródła•

——————————————–
♥ Subskrybuj aby być na bieżąco! ♥

Pobrane Profesjonalny serwis i naprawa urządzeń w Warszawie. Od 20 lat zajmujemy się naprawą zmywarek, wyparzarek, kostkarek, pieców konwekcyjno parowych oraz wszystkich innych profesjonalnych sprzętów z których korzystasz prowadząc biznes. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży HoReCa dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście wraz z dostosowaniem potencjalnych napraw do potrzeb Twojego lokalu.

Serwisant Warszawa jest tutaj aby nieść pomoc ludziom – klientom w nękających ich problemach związanych z codziennym życiem z zakresu:

Hydrauliki – problemy z wodą.Wymiany kranu, uszcelnienia kanalizacji, biały montaż.
Elektryki – problemy z elektryką. Naprawy połączeń elektrycznych, montaż żyrandoli kinkietów, itp.,
Stolarki – problemy z meblami. Naprawy mebli kuchennych, łóżek, szafek kuchennych, szuflad, zawiasów.
Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.Drzwi, montaż wymiana zamków, zawiasów, klamek, szyldów.
Remontów mieszkań – malowanie pokoi, układanie paneli podłogowych, remonty.
adaptacja pomieszczenia farba gres grzyb gładź gipsowa instalacja oświetlenia LED instalacja zlewu kafelki kafelki w kuchni klatka schodowa klej kuchnia kładzenie gresu kładzenie kafelków malowanie malowanie klatki schodowej montaż montaż oświetlenia Montaż zlewozmywaka kuchennego naparawy tynkarskie naprawa glifów okiennych naprawa tynku nowa elektryka nowa instalacja elektryczna odświeżanie ścian pleśń pokój dziecięcy poprawki w kuchni poprawki w łazience przeniesienie drzwi przystosowanie pomieszczenia do warunków mieszkalnych remont biura remont kuchni remont pokoju dziecięcego remont w biurze remont wnęki okiennej remont w łazience sylikon układanie gresu układanie terakoty wanna wymiana sylikonu wymiana umywalki zmiana instalacji elektrycznej łazienka.

Fagor, Retigo, Rational, Lozamet, Stalgast, Silanos, Roller Grill, Caterina, Bertos, Aristarco, Ambach, Dihr, Elframo, Foinox, FriFri, Heidebrenner, Inoxtrend, Unox, Kuppersbusch, Lotus, Lainox, MBM, Moretti, Multinox, Olis, Potis, Tecnoinox, Ubert, Zanussi, Colged, Comenda, Elettrobar, Hobart, Hoonved, Krefft, Lamber, Mach, Meiko, Teikos, Winterhalter. Serwisujemy urządzenia chłodnicze takich producentów jak: Brema, Scotsman, Icematic, RM gastro, Simag, Juka, mawi, Cold, Byfuch, Bolarus, Rapa, JBG, Kastel, CAB, FAG, Mareno, Whirlpool i wiele innych.

ZŁOTA RĄCZKA
Wykonamy montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych. Położymy panele podłogowe oraz zamontujemy drzwi.
Usługi stolarskie i monterskie w szerokim zakresie: Montaż i naprawa mebli kuchennych, domowych, biurowych. Wymiana i naprawa drzwi i okien. Układanie paneli podłogowych. Montaż cokołów, listew przypodłogowych. Montaż oraz wymiana akcesoriów meblowych w tym okuć, zamków i zawiasów.

DALEJ

HYDRAULIKA
Wykonujemy naprawy i modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zamontujemy wannę, wymienimy kran, uszczelnimy wyciek, wymienimy sylikon w brodziku. Zakres naszych prac:
Instalacja sprzętu AGD (zmywarka, pralka) Wymiana zlewu,brodzika, wanny, kompaktu WC. Montaż i wymiana baterii Udrażnianie rur, kolanek, syfonów. Naprawa oraz rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż i wymiana grzejników.

DALEJ

ELEKTRYKA
Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie:
Wymiana, naprawa, montaż gniazdek, przełączników, włączników.
Wykonanie instalacji elektrycznej. Wymiana żarówek, neonów, żarników, halogenów.
Instalacja szyldów, kasetonów, plafonów, reklam świetlnych.
Montaż i wymiana oświetlenia w domu i biurze.
Instalacja a także drobne naprawy sprzętu AGD i RTV.

DALEJ

GLAZURNICTWO
Układamy glazurę oraz terakotę, wykonamy pas glazury w kuchni a także kompleksowo całą łazienkę.
Zakres wykonywanych prac glazurniczych: Przygotowywanie pomieszczenia, skucie starej glazury terakoty, wyrównanie, tynkowanie ścian przed położeniem nowej glazury.
Układanie glazury i terakoty w systemie caro, wykonanie cokołów, otworów montażowych pod punkty hydrauliczne, układanie gresu i glazury na schodach.

32 thoughts on “DZIWNE NAGRANIA Z KOSTNICY KTÓRYCH LEPIEJ NIE OGLĄDAĆ!

  1. Tak, kamera i dusza i chiny, najbardziej przesądny kraj. Jak zadasz sobie pytanie czym jest dusza? to odpowiedź jest prosta. Bo takie słowo nie istnieje. Wszystko dzieje się w psychiatrykach itp bo to wykreowali ludzie. Przy mnie zmarło sporo osób, wiele z nich koło chuja mi lata, innych mi szkoda. Jak zrozumiecie naukę, zagadnienia duszy jako transcendecji człowieka w sporym obszarze mózgu, gdzie dochodzi do sprzeczonści. I wolelibyśmy by było kurwa cokolwiek, niech odsuwa szafi, wózgi jeden chuj, religia itp wszystko żeruje na błędzie jaki powstał podczas ewolucji. Mamy wybór, nieśmiertelność, lub ewolucaja (przystosowanie). I mózg tak rozwinięty jak ludzki, przejściowo nie radzi sobie z tym, że umrze i właściwie to jesteśmy stworzeni przypadkiem :P, druga opcja, to nieśmiertelność. Czym różni się od pierwsezj? Niczym. Paradoks świadomości.

  2. Film 1 – ktoś nie nadepnął na hamulec przy kołach wózka. Przy czterech skrętnych kołach takie zachowanie to nie sensacja. Dusza opuszczająca ciało – dusza z definicji jest niematerialna, więc nie reaguje z fotonami – nie daje się nagrać. To mógł być obłok cieplejszego gazu, a podobieństwo do człowieka jest raczej umowne, jak Matka Boska na szybie. Ochroniarze nudzili się w nocy i przy pomocy kawałka sznurka, albo żyłki i włącznika światła zabijali nudę. Duchy pomykające po korytarzach – dwa nałożone filmy, jeden poklatkowy. Bawiłem się w to w podstawówce jakieś 50 lat temu.
    Naprawdę przerażający jest odsetek głosujących na PiS, co świadczy o dużym zidioceniu społeczeństwa.

Dodaj komentarz