Loading…

Profesjonalny Serwis w Warszawie

Warszawa Profesjonalny Serwis Narzędzia Budowlane, RTV, AGD
Kontakt do Mechanika

DOBIJANIE GAZU DO LODÓWKI – uzupełnianie czynnika chłodzącego – NAPRAWA LODÓWKIubyło czynnika w instalacji , wiec postaram się uzupełnić bez wzywania fachowca,

Pobrane Profesjonalny serwis i naprawa urządzeń w Warszawie. Od 20 lat zajmujemy się naprawą zmywarek, wyparzarek, kostkarek, pieców konwekcyjno parowych oraz wszystkich innych profesjonalnych sprzętów z których korzystasz prowadząc biznes. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży HoReCa dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście wraz z dostosowaniem potencjalnych napraw do potrzeb Twojego lokalu.

Serwisant Warszawa jest tutaj aby nieść pomoc ludziom – klientom w nękających ich problemach związanych z codziennym życiem z zakresu:

Hydrauliki – problemy z wodą.Wymiany kranu, uszcelnienia kanalizacji, biały montaż.
Elektryki – problemy z elektryką. Naprawy połączeń elektrycznych, montaż żyrandoli kinkietów, itp.,
Stolarki – problemy z meblami. Naprawy mebli kuchennych, łóżek, szafek kuchennych, szuflad, zawiasów.
Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.Drzwi, montaż wymiana zamków, zawiasów, klamek, szyldów.
Remontów mieszkań – malowanie pokoi, układanie paneli podłogowych, remonty.
adaptacja pomieszczenia farba gres grzyb gładź gipsowa instalacja oświetlenia LED instalacja zlewu kafelki kafelki w kuchni klatka schodowa klej kuchnia kładzenie gresu kładzenie kafelków malowanie malowanie klatki schodowej montaż montaż oświetlenia Montaż zlewozmywaka kuchennego naparawy tynkarskie naprawa glifów okiennych naprawa tynku nowa elektryka nowa instalacja elektryczna odświeżanie ścian pleśń pokój dziecięcy poprawki w kuchni poprawki w łazience przeniesienie drzwi przystosowanie pomieszczenia do warunków mieszkalnych remont biura remont kuchni remont pokoju dziecięcego remont w biurze remont wnęki okiennej remont w łazience sylikon układanie gresu układanie terakoty wanna wymiana sylikonu wymiana umywalki zmiana instalacji elektrycznej łazienka.

Fagor, Retigo, Rational, Lozamet, Stalgast, Silanos, Roller Grill, Caterina, Bertos, Aristarco, Ambach, Dihr, Elframo, Foinox, FriFri, Heidebrenner, Inoxtrend, Unox, Kuppersbusch, Lotus, Lainox, MBM, Moretti, Multinox, Olis, Potis, Tecnoinox, Ubert, Zanussi, Colged, Comenda, Elettrobar, Hobart, Hoonved, Krefft, Lamber, Mach, Meiko, Teikos, Winterhalter. Serwisujemy urządzenia chłodnicze takich producentów jak: Brema, Scotsman, Icematic, RM gastro, Simag, Juka, mawi, Cold, Byfuch, Bolarus, Rapa, JBG, Kastel, CAB, FAG, Mareno, Whirlpool i wiele innych.

ZŁOTA RĄCZKA
Wykonamy montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych. Położymy panele podłogowe oraz zamontujemy drzwi.
Usługi stolarskie i monterskie w szerokim zakresie: Montaż i naprawa mebli kuchennych, domowych, biurowych. Wymiana i naprawa drzwi i okien. Układanie paneli podłogowych. Montaż cokołów, listew przypodłogowych. Montaż oraz wymiana akcesoriów meblowych w tym okuć, zamków i zawiasów.

DALEJ

HYDRAULIKA
Wykonujemy naprawy i modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zamontujemy wannę, wymienimy kran, uszczelnimy wyciek, wymienimy sylikon w brodziku. Zakres naszych prac:
Instalacja sprzętu AGD (zmywarka, pralka) Wymiana zlewu,brodzika, wanny, kompaktu WC. Montaż i wymiana baterii Udrażnianie rur, kolanek, syfonów. Naprawa oraz rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż i wymiana grzejników.

DALEJ

ELEKTRYKA
Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie:
Wymiana, naprawa, montaż gniazdek, przełączników, włączników.
Wykonanie instalacji elektrycznej. Wymiana żarówek, neonów, żarników, halogenów.
Instalacja szyldów, kasetonów, plafonów, reklam świetlnych.
Montaż i wymiana oświetlenia w domu i biurze.
Instalacja a także drobne naprawy sprzętu AGD i RTV.

DALEJ

GLAZURNICTWO
Układamy glazurę oraz terakotę, wykonamy pas glazury w kuchni a także kompleksowo całą łazienkę.
Zakres wykonywanych prac glazurniczych: Przygotowywanie pomieszczenia, skucie starej glazury terakoty, wyrównanie, tynkowanie ścian przed położeniem nowej glazury.
Układanie glazury i terakoty w systemie caro, wykonanie cokołów, otworów montażowych pod punkty hydrauliczne, układanie gresu i glazury na schodach.

28 thoughts on “DOBIJANIE GAZU DO LODÓWKI – uzupełnianie czynnika chłodzącego – NAPRAWA LODÓWKI

  1. ludzie trzymajcie mnie to jest zawór ewakuacyjny nie nadaje się do dłuższej pracy służy tylko i wyłącznie do odzysku czynnika zepsułeś sobie lodówkę teraz będziesz cały czas uzupełniać czynnik i tak jak reszta ludzi którzy wezmą z ciebie przykład

  2. Miesiąc temu zamówiłem serwisanta do lodówki zamrażarka przestała mrozić wymienił całą sprężarkę dopuścił gazu pochodziła 4 dni i znowu to samo nie mrozi koleś już telefonu nie odbierał zamówiłem innego serwisanta ten stwierdził że układ chłodniczy nieszczelny i nie opłaca się naprawiać lepiej kupić nową lodówkę … Moje pytanie kombinować coś z tym robić ratować czy kupować nowa ? Lodówka 4 letnia i mam ją wyrzucić …

  3. Bardzo mi ten przykład pomógł
    Jedna ważna zecz! W przewodzie serwisowym zrobiłem dziurkę by nabijając z drugiej strony kompresora wyszlo powietrze. Czynnik r600a wypełnił kompresor, a otworek zakleiłem na kropelkę taśmą. Lodówka chodzi jak nowa 😁

  4. Dzień dobry. Szukam pomocy i opornie mi to wychodzi, a widziałem pański film. Chcę kupić czynnik i napełnić w zamrażarce. Tylko wszystko rozbija mi się o tę szybkozłączkę. którą się montuje na początku na rurkę kompresora. Proszę mi coś więcej o niej powiedzieć lub podać jakiś kontakt do siebie. Jaka ona ma być? Coś takiego chcę kupić, ale wydaje mi się, że w tej ofercie jest tak jakby pół złączki, bo tylko jest to co później odłączymy, a ta część, która ma zostać na rurce nie jest w ofercie. Jak Pan uważa? Proszę o pomoc, bo muszę sobie szybko naprawić sprzęt. Pozdrawiam.

  5. Jak ubyło czynnika to jest dziura. Dobijanie nic nie da, bo układ jest nieszczelny. trzeba zlokalizować, a nie dobijać co chwila. Zawór serwisowy zwany czasem wampirkiem. Normalnie stosuje się zawory Schroedera, lutowane.

  6. Jak odkręciłem w środku żeby się dostać do czujnika temperatury to był styropian, wyjąłem i była dziura tam z układu chłodzącego i wlałem tam wody bo myślałem że ucieknie wężykiem z tyłu, nie uciekła i przestało chłodzić. pytanie czy przez tą wodę czy czujnik się zepsuł

Dodaj komentarz