Loading…

Profesjonalny Serwis w Warszawie

Warszawa Profesjonalny Serwis Narzędzia Budowlane, RTV, AGD
Kontakt do Mechanika

Budowa wiaty fotowoltaicznej, CARPORT na 2 samochody, falownik Sofar Solar, panele Bifacial cz. 1Carport, wiata fotowoltaiczna na falowniku Sofar Solar, panelach Bifacial ZnShine i zabezpieczeniach Dehn. W pierwszej części budowy wiaty fotowoltaicznej przedstawiam Wam przygotowanie terenu oraz budowę od początku do montażu krokwi na konstrukcji. To pierwsza część mojej budowy, niebawem zapraszam na kolejne.

Poniżej link do drugiej części budowy wiaty fotowoltainczej:
https://youtu.be/czJwmbZtpO8

Pobrane Profesjonalny serwis i naprawa urządzeń w Warszawie. Od 20 lat zajmujemy się naprawą zmywarek, wyparzarek, kostkarek, pieców konwekcyjno parowych oraz wszystkich innych profesjonalnych sprzętów z których korzystasz prowadząc biznes. Zdajemy sobie sprawę ze specyfiki branży HoReCa dlatego gwarantujemy profesjonalne podejście wraz z dostosowaniem potencjalnych napraw do potrzeb Twojego lokalu.

Serwisant Warszawa jest tutaj aby nieść pomoc ludziom – klientom w nękających ich problemach związanych z codziennym życiem z zakresu:

Hydrauliki – problemy z wodą.Wymiany kranu, uszcelnienia kanalizacji, biały montaż.
Elektryki – problemy z elektryką. Naprawy połączeń elektrycznych, montaż żyrandoli kinkietów, itp.,
Stolarki – problemy z meblami. Naprawy mebli kuchennych, łóżek, szafek kuchennych, szuflad, zawiasów.
Ślusarki – problemy z okuciami zamkami.Drzwi, montaż wymiana zamków, zawiasów, klamek, szyldów.
Remontów mieszkań – malowanie pokoi, układanie paneli podłogowych, remonty.
adaptacja pomieszczenia farba gres grzyb gładź gipsowa instalacja oświetlenia LED instalacja zlewu kafelki kafelki w kuchni klatka schodowa klej kuchnia kładzenie gresu kładzenie kafelków malowanie malowanie klatki schodowej montaż montaż oświetlenia Montaż zlewozmywaka kuchennego naparawy tynkarskie naprawa glifów okiennych naprawa tynku nowa elektryka nowa instalacja elektryczna odświeżanie ścian pleśń pokój dziecięcy poprawki w kuchni poprawki w łazience przeniesienie drzwi przystosowanie pomieszczenia do warunków mieszkalnych remont biura remont kuchni remont pokoju dziecięcego remont w biurze remont wnęki okiennej remont w łazience sylikon układanie gresu układanie terakoty wanna wymiana sylikonu wymiana umywalki zmiana instalacji elektrycznej łazienka.

Fagor, Retigo, Rational, Lozamet, Stalgast, Silanos, Roller Grill, Caterina, Bertos, Aristarco, Ambach, Dihr, Elframo, Foinox, FriFri, Heidebrenner, Inoxtrend, Unox, Kuppersbusch, Lotus, Lainox, MBM, Moretti, Multinox, Olis, Potis, Tecnoinox, Ubert, Zanussi, Colged, Comenda, Elettrobar, Hobart, Hoonved, Krefft, Lamber, Mach, Meiko, Teikos, Winterhalter. Serwisujemy urządzenia chłodnicze takich producentów jak: Brema, Scotsman, Icematic, RM gastro, Simag, Juka, mawi, Cold, Byfuch, Bolarus, Rapa, JBG, Kastel, CAB, FAG, Mareno, Whirlpool i wiele innych.

ZŁOTA RĄCZKA
Wykonamy montaż mebli kuchennych, pokojowych, biurowych. Położymy panele podłogowe oraz zamontujemy drzwi.
Usługi stolarskie i monterskie w szerokim zakresie: Montaż i naprawa mebli kuchennych, domowych, biurowych. Wymiana i naprawa drzwi i okien. Układanie paneli podłogowych. Montaż cokołów, listew przypodłogowych. Montaż oraz wymiana akcesoriów meblowych w tym okuć, zamków i zawiasów.

DALEJ

HYDRAULIKA
Wykonujemy naprawy i modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zamontujemy wannę, wymienimy kran, uszczelnimy wyciek, wymienimy sylikon w brodziku. Zakres naszych prac:
Instalacja sprzętu AGD (zmywarka, pralka) Wymiana zlewu,brodzika, wanny, kompaktu WC. Montaż i wymiana baterii Udrażnianie rur, kolanek, syfonów. Naprawa oraz rozbudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej. Montaż i wymiana grzejników.

DALEJ

ELEKTRYKA
Wykonujemy usługi elektryczne w zakresie:
Wymiana, naprawa, montaż gniazdek, przełączników, włączników.
Wykonanie instalacji elektrycznej. Wymiana żarówek, neonów, żarników, halogenów.
Instalacja szyldów, kasetonów, plafonów, reklam świetlnych.
Montaż i wymiana oświetlenia w domu i biurze.
Instalacja a także drobne naprawy sprzętu AGD i RTV.

DALEJ

GLAZURNICTWO
Układamy glazurę oraz terakotę, wykonamy pas glazury w kuchni a także kompleksowo całą łazienkę.
Zakres wykonywanych prac glazurniczych: Przygotowywanie pomieszczenia, skucie starej glazury terakoty, wyrównanie, tynkowanie ścian przed położeniem nowej glazury.
Układanie glazury i terakoty w systemie caro, wykonanie cokołów, otworów montażowych pod punkty hydrauliczne, układanie gresu i glazury na schodach.

39 thoughts on “Budowa wiaty fotowoltaicznej, CARPORT na 2 samochody, falownik Sofar Solar, panele Bifacial cz. 1

 1. Świetne filmy. Naprawdę fajnie się to ogląda. Bardzo precyzyjna praca. Widać, że wszytko dobrze przemyślałeś i zaplanowałeś. Też wszytko robię sam więc dostrzegam wiele szczegółów

 2. A jak wygląda taka wiata od strony prawnej? Mam mało miejsca przed domem i granica wiaty musiała by znajdować się w odległości 0-100 cm od granicy działki. Granica z działką sąsiada to jedno, a druga granica to z miejskim chodnikiem. Trzeba to gdzieś zgłaszać, spełniać jakieś warunki, uzyskać pozwolenie?

 3. Świetna robota, gratulacje, Moja wiata jest już zbudowana , zastanawiam się teraz nad zabudowa boków , niestety u mnie deski muszą zostać przykręcone na słupy. Jaki przekrój desek zastosowałes oraz przerwy między deskami? Pozdrawiam

 4. Wita całkiem spoko. Bez wielkiej filozofii tylko trochę pracy, aczkolwiek wydaje mi się trochę przewymiarowana jeśli idzie i zastosowane przekroje. I mała uwaga, to nie jest drewno konstrukcyjne, nawet koło nie go nie leżało proszę nie mylić pojęć.

 5. Super film, mam pytanie bo widać że wiata jest bliżej niż 1,5m od granicy działki (ogrodzenia) czy nie było problemów z tym? czy po prostu było dogadane z sąsiadem ? bo sam chce taką wiatę tylko mniejszą 3×5 bo mam 4m od domu do granicy działki i zastanawiam się czy nie będzie problemu jak od wiaty do granicy zostawię tylko 1m,
  Pozdrawiam.

 6. Bardzo fajna konstrukcja. Świetna robota.
  Od jakiegoś czasu planuje to samo. Zastanawia mnie czy ten niewielki kąt nachylenia nie spowoduje jakiś problemów z nagromadzonym w trakcie zimy śniegiem. Czy Panele mechanicznie wytrzymają to obciążenie?

 7. Wiata wygląda świetnie, szkoda że nie ma filmików z czasu wykonywania. Pokazujesz poszczególne elementy, robisz dokładny opis i w następnej scenie już jest zrobione…. ale to tylko moja opinia. Idę ogladać część II

 8. Moja uwaga jako budowlańca… szkoda że nie pozacinałeś ząbków przy zastrzałach, było by mocniej z czasem drzewo zsycha się i wiata bd się bujać. Nie dokręcisz mocniej drzewowkrętów ponieważ zatyczki powbijałeś. Konstrukcje dachową po złożeniu na domu po roku czasu wię ksszość dokręcałem

Dodaj komentarz